2024-07-01
Buty Power Cushion 65
Od swojego debiutu w 2001 roku uznana na całym świecie seria POWER CUSHION 65 podbiła serca niezliczonych graczy jako wszechstronne buty do badmintona marki Yonex. Wspomniany model buta przechodzi transformacje, a wprowadzane systemy decydują o jego absolutnej dominacji w świecie badmintonowego obuwia.

Bez wątpienia jest on najbardziej popularnym butem występującym na kortach badmintona na całym świecie. Model Power Cushion 65 doczekał się premiery wersji wyprodukowanej w 90% z materiałów pochodzących z recyklingu. To wielkie osiągnięcie marki Yonex, która od wielu lat intensywnie pracuje nad balansem w produkcji ECO dla dobra naszej planety. 

Po 23 latach na rynku model PC 65 został naszpikowany autorskimi systemami mającymi na celu zapewnienie graczom najlepszego komfortu i doznań z gry. Poniżej opisujemy wszystko, co istotne w najpopularniejszym bucie do badmintona. 

Power Cushion – Lekki, pochłaniający uderzenia materiał opracowany przez markę Yonex, który szybko powraca do swojego pierwotnego kształtu po otrzymaniu obciążenia udarowego, przekształcając energię uderzenia w moc, zapewniając szybką i lekką pracę nóg.

Power Cushion (+) – Test surowego jajka upuszczonego z wysokości 12 metrów nad matę POWER CUSHION+: odbija się ono na wysokość 6 metrów bez rozbicia. **Testowane przez YONEX** POWER CUSHION™ jest znakiem towarowym firmy Yonex Co., Ltd. *Badania przeprowadzone przez Japońskie Stowarzyszenie Kontroli Pojazdów i ocenę jakości Boken (w oparciu o standardy JIS) w porównaniu z konwencjonalnym materiałem amortyzującym (EVA).

Double Rashel Mesh – Intensywnie oddychająca siatka zapewniająca maksymalną wentylację.
Power Graphite Sheet – Lekki arkusz grafitowy umieszczony w podeszwie środkowej zapewnia lepszą stabilność.

Power Graphite Lite – Zwiększona stabilność. Rozwiązanie to poprawia stabilność i zmniejsza skręt podczas lądowania.

Latheral Sheel – Zmniejszone straty mocy. System zapobiega ruchom stopy na krawędzi podeszwy, zmniejszając utratę mocy, umożliwiając płynną i agresywną pracę nóg.

Synchro – feet insole – Szybsza praca nóg. Rozwiązanie to zmniejsza odstęp między stopą a butem dzięki dodatkowemu wsparciu wokół pięty, zapewniając maksymalną przyczepność, wygodę i wydajność.

Toe Asist Shape – Ten system zmniejsza nacisk na duży palec u nogi, poprawiając jednocześnie wsparcie śródstopia i pięty, zwiększając stabilność. Utrata mocy jest zmniejszona w celu umożliwienia szybkiej pracy nóg.

Round Sole – Rozwiązanie zaprojektowane z myślą o pewności podczas zmiany kierunku. Nowy wzór podeszwy zwiększający przyczepność w pionie, ruchy poziome i ukośne. Zapewnia szybką i płynną pracę nóg, zapewniając maksymalny transfer energii do następnego zagrania.

Radial Blade Sole – Podeszwa zaprojektowana z myślą o pewności podczas zmiany kierunku. Autorski wzór podeszwy zwiększający przyczepność w pionie, poziomie i po skosie. 

Seamless Upper – Dzięki wykorzystaniu jednego kawałka cholewki ze skóry syntetycznej w obszarze palców i środkowej części – dopasowanie jest lepsze, a niepożądane napięcie zostaje złagodzone.

Feather Bounce Foam – Lekki materiał o wysokim odpychaniu, stworzony z myślą o wspieraniu zwinnej, szybkiej pracy nóg. Jest o 8% lżejszy, generując jednocześnie o 20% większe odpychanie niż poprzedni model.

Można śmiało stwierdzić, że wyposażenie w autorskie systemy modelu PC65 jest godne samochodu klasy premium. I to właśnie te systemy powodują różnicę w porównaniu z innymi modelami obuwia do badmintona. Najlepsi zawodnicy badmintonowego świata z sezonu na sezon korzystają z tego modelu. Viktor Axelsen, para Zheng i Huang, Alfian i Ardianto, Rankireddy i Shetty czy też Li Shi Feng.

Jeśli jeszcze nie sprawdziliście, co model Power Cushion 65 marki Yonex ma dla Was do zaoferowania, koniecznie to zróbcie. Zamieńcie swoje buty na PC 65.

Buty dostępne m.in. na sklep-yonex.pl.

Materiał promocyjny Partnera

© BadmintonZone.pl | zaloguj