2024-05-09, Józefosław k. Warszawy
Finałowa rywalizacja studentów
W serwisie pzbad.tournamentsoftware.com opublikowano wyniki losowania i plan gier finałowego turnieju Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w Badmintonie.

Organizatorzy zapraszają na ostatni akt XXVI edycji mistrzostw do hali LAVO w Józefosławiu pod Warszawą: sobota 11 maja 2024 r., gry od godz. 9 do 14.

Zawody organizuje AZS Warszawa. Rozgrywki wspierają Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miasto Stołeczne Warszawa. Nagrody dla medalistów w konkurencji indywidualnej funduje Victor Polska, wyłączny dystrybutor marek: VICTOR & FZ FORZA & VICFUN & ASHAWAY. Patronem medialnym jest BadmintonZone.pl.


Elektroniczną planetą na start AMWiM

XXVI Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w badmintonie, turniej mikstowy, 20 kwietnia 2024, Hala Sportowa CSiR UW Warszawa. Wyniki 1. rzutu w serwisie pzbad.tournamentsoftware.com. Wyniki 2. rzutu w serwisie pzbad.tournamentsoftware.com. Wyniki turnieju mikstowego w serwisie pzbad.tournamentsoftware.com. Klasyfikacja mężczyzn po 2. rzucie. Klasyfikacja kobiet po 2. rzucie. Końcowa klasyfikacja drużynowa. Losowanie i wyniki turnieju finałowego w serwisie pzbad.tournamentsoftware.com. Regulamin techniczny. Regulamin ogólny. Strona organizatora.

jr

© BadmintonZone.pl | zaloguj