2024-01-18, Józefosław k. Warszawy
Pierwsze podejście studentów w LAVO
Opublikowano wyniki losowania i plan gier pierwszego w tej edycji rzutu eliminacyjnego Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w badmintonie.
Początek gier w hali LAVO w Józefosławiu pod Warszawą w sobotę 20 stycznia 2024 o godz. 9.30. Zakończenie turnieju do godz. 15.
Z numerem jeden rozstawiono w grze pojedynczej Kajetana Baranowskiego (fot., Collegium Civitas Warszawa) i Annę Kotlarską (Uniwersytet Warszawski). W grze podwójnej Michała Aleksandrowicza i Krzysztofa Piwowarskiego (Wojskowa Akademia Techniczna) oraz Zuzannę Kowalik i Katarzynę Wrońską (Wojskowa Akademia Techniczna).

Zawody organizuje AZS Warszawa. Rozgrywki są wspierane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miasto Stołeczne Warszawa. Nagrody dla medalistów w konkurencji indywidualnej funduje Victor Polska, wyłączny dystrybutor marek: VICTOR & FZ FORZA & VICFUN & ASHAWAY. Patronem medialnym jest BadmintonZone.pl

Następny turniej zostanie rozegrany w LAVO w sobotę 9 marca 2024.

Zob. też:

XXVI Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w badmintonie, I rzut eliminacyjny w grze pojedynczej i podwójnej, 20 stycznia 2024, hala LAVO., Józefosław, ul. Geodetów 23 E. Wyniki w serwisie pzbad.tournamentsoftware.com. Zob. Komunikat nr 1. Regulamin techniczny. Regulamin ogólny. Strona organizatora.

Fot. © Janusz Rudziński, BadmintonZone.pl (archiwum)

jr

© BadmintonZone.pl | zaloguj