2023-02-08, Konstancin-Jeziorna
Nowi tryumfatorzy, ale liderzy bez zmian
Po krótkiej pauzie wracają turnieje cyklu Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie. Najbliższe spotkanie w niedzielę 12 lutego 2023 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta).
Terminarz i inne informacje można znaleźć też na stronie organizatora — Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

Początek turnieju dzieci (U-11, U-15) o godz. 10. Starsi grają od 11. Wpisowe od jednej kategorii: 10 zł (dzieci) i 20 zł (dorośli).
Poprzedni turniej rozegrano 18 grudnia. Nową twarzą w singlu okazał się tego dnia i odniósł sukces, zdobywając pierwsze miejsce, Nikodem Kowalski. Drugie miejsce zajął Janusz Czarnogłowski, trzecie — Paweł Czyżewski.

W grze podwójnej po raz pierwszy w sezonie 2022/2023 wystąpiły, zajmując czołowe lokaty, pary: 1. Viktoriya Chumak, Aleksandr Chumak; 2. Paweł Czyżewski, Nikodem Kowalski; 3. Alicja Żórańska, Konrad Kuliński.

Terminy kolejnych turniejów to niedziele: 5 marca, 2 kwietnia, 7 maja i 18 czerwca 2023 roku.

Kategorie
Gra pojedyncza mężczyzn
Gra pojedyncza kobiet
Gra podwójna mężczyzn
Gra podwójna kobiet
Gra mieszana
Gra pojedyncza dzieci U15 (ur. w latach 2008-2011)
Gra pojedyncza dzieci U11 (ur. w 2012 r. i młodsze)

Zgłoszenia udziału — na adres: jakusz.wojtachnio@gmail.com.

W klasyfikacji generalnej singla prowadzi Tomasz Cacek przed Pawłem Odolińskim. Trzeci jest Wojciech Bogołębski. W deblu liderem jest Paweł Odoliński, drugą lokatę zajmują razem Artur i Paweł Tomczakowie,

Więcej na stronie GOSiR w Konstancinie-Jeziornie.

Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie. 12 lutego 2023. Konstancin-Jeziorna. Hala Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta). Strona GOSiR. Klasyfikacja po 4 turniejach.

Fot. mat. organizatora

jr

© BadmintonZone.pl | zaloguj