2023-01-13, Józefosław k. Warszawy
Studencka sobota w LAVO.
Na stronie Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza opublikowano dziś plan gier pierwszego rzutu eliminacyjnego 25. edycji AMWiM w badmintonie, który odbędzie się w Józefosławiu w hali LAVO w sobotę 14 stycznia.
Zob. też losowanie i plan gier na stronie pzbad.tournamentsoftware.com.

Swoich reprezentantów zgłosiły do zawodów kluby uczelniane AZS następujących szkół wyższych: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Collegium Civitas Warszawa, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytet Warszawski, Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz — najliczniej — Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego.

Startujący w tym turnieju zdobywają punkty do klasyfikacji drużynowej uczelni (tylko pierwsze trójki z każdej reprezentacji w danej kategorii (singel kobiet, singel mężczyzn, debel kobiet, debel mężczyzn). Także punktują (wszyscy uczestnicy) na swój rachunek, dzięki czemu mogą zdobyć kwalifikację na finałowy turniej w singlu i deblu (1 kwietnia br.).

Nikt nie odpada po jednej porażce. W pierwszym turnieju wszyscy, niezależnie od zajętego miejsca, przechodzą do dalszych gier o miejsca w odpowiednich zakresach.

Korty dostępne w sobotę od godz. 9. Początek pierwszych meczów o godz. 9.30. Przewidywane zakończenie ok. 14.30.

Terminy następnych turniejów:
sobota 11 marca 2023 (2. rzut eliminacyjny),
sobota 18 marca 2023 (turniej par mieszanych),
sobota 1 kwietnia 2023 (finały indywidualne).

Zawody są współfinansowane ze środków m.st. Warszawy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Sponsorem jubileuszowej edycji jest Victor Polska.

Mistrzostwa organizuje AZS Warszawa

XXV Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w badmintonie, I rzut eliminacyjny w grze pojedynczej i podwójnej, 14 stycznia 2023, hala LAVO., Józefosław, ul. Geodetów 23 E. Zob. Komunikat nr 1. Regulamin techniczny. Regulamin ogólny. Strona organizatora. Wyniki w serwisie pzbad.tournamentsoftware.com.

jr, mat. organizatora

© BadmintonZone.pl | zaloguj