2022-12-13, Konstancin-Jeziorna
Przedświąteczne Grand Prix Konstancina-Jeziorny
W niedzielę 18 grudnia zostanie rozegrany w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta) czwarty w sezonie 2022/2023 turniej Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie.
Kategorie
Gra pojedyncza mężczyzn
Gra pojedyncza kobiet
Gra podwójna mężczyzn
Gra podwójna kobiet
Gra mieszana
Gra pojedyncza dzieci U15 (ur. w latach 2008-2011)
Gra pojedyncza dzieci U11 (ur. w 2012 r. i młodsze)

Ramowy program turniejów (zmiana!)
10.00–12.30 dzieci i młodzież do 15 lat (U11 i U15);
od godz. 11.00 single, deble i miksty – od 16 lat i dorośli.

Wpisowe
Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest opłacenie wpisowego w wysokości zgodnej z cennikiem opłat GOSiR: 10 zł – dzieci i młodzież lub 20 zł – dorośli (od osoby za grę) dniu rozpoczęcia gier.
Zgłoszenia udziału — na adres: janusz.rudzinski@gmail.com.

W poprzednim turnieju w grze pojedynczej tryumfował Tomasz Cacek (fot. 1) przed Pawłem Odolińskim i Pawłem Wroniewiczem. W grze podwójnej zaś Jacek Czeremużyński i Paweł Odoliński przed Katarzyną Przybysz i Januszem Czarnogłowskim oraz Franciszkiem Szczepańczykiem i Łukaszem Szczepańczykiem.

W klasyfikacji generalnej singla prowadzi Tomasz Cacek przed Pawłem Odolińskim. Trzeci jest Zbigniew Kisiel. W deblu liderem jest Paweł Odoliński, drugą lokatę zajmują razem Artur i Paweł Tomczakowie,

Więcej na stronie GOSiR w Konstancinie-Jeziornie.

Grand Prix Konstancina-Jeziorny w Badmintonie. 18 grudnia 2022. Konstancin-Jeziorna. Hala Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta)Strona GOSiR. Klasyfikacja po 3 turniejach.

Fot. mat. organizatora

jr, mat. Organizatora

© BadmintonZone.pl | zaloguj