2020-11-29
Z archiwów BadmintonZone - zdarzyło się 10 lat temu
SCOTT I HANS-KRISTIAN KRĘCĄ REMAKE

29.11.2010. W związku ze zbliżającymi się rozgrywkami Yonex Irish International 2010, które odbędą się w dniach 9-12 grudnia, reprezentant Irlandii Scott Evans i Duńczyk Hans-Kristian Vittinghus (fot.) nakręcili nową wersję klipu promującego mecz charytatywny, który mają rozegrać po finałach. Mówimy o nowej wersji, dlatego że wcześniej podobne wideo nakręcili topowi tenisiści Roger Federer i Rafael Nadal. Co ciekawe, oba filmiki trwają ponad trzy minuty i w większości wypełnione są wybuchami śmiechu zawodników.
Owszem, można w podobny sposób wypowiedzieć czyjeś kwestie, ale żeby tak naturalnie i przekonywająco odtworzyć salwy śmiechu? Albo Irlandczyk z Duńczykiem to po prostu wielcy kawalarze z dużym dystansem do siebie, albo naprawdę rewelacyjni aktorzy. Ocenę pozostawiamy czytelnikom BadmintonZone.pl i podajemy lokalizację klipu. Przy okazji warto zapamiętać, co Evans obiecał Vittinghusowi jako prezent gwiazdkowy i sprawdzić czy spełni obietnicę. Mecz rozegrany zostanie na rzecz organizacji charytatywnej Solibad, o której nie raz już pisaliśmy. Pojedynkowi towarzyszyć będzie loteria, podczas której zbierane będą fundusze zasilające Solibad. Na zwycięzców loterii czeka koszulka i rakieta Jana O. Jorgensena z tegorocznego turnieju Denmark Open. Jeśli chodzi o polski pierwiastek podczas Yonex Irish International, to na turnieju wystąpi nasza singlistka Aleksandra Walaszek.

Międzynarodowe mistrzostwa Irlandii w badmintonie. Yonex Irish International 2010, 9-12 grudnia 2010 r., Dublin (Irlandia). Turniej kategorii International Challenge. Pula nagród: 15 tys. dol. Zobacz więcej na stronie turnieju.

Fot. © BadmintonPhoto.com (archiwum)

karpeek

© BadmintonZone.pl | zaloguj