2015-03-09, Londyn
Studenci pod Big Benem
Już po raz trzeci studenci, pracownicy naukowi i absolwenci szkół wyższych będą mogli wziąć udział w międzynarodowym turnieju w Londynie. Zawody ISBT odbędą się w dniach 11-12 lipca w ramach akcji charytatywnej Solibad Day 2015.

International Student Badminton Tournament rozgrywany jest systemem szwajcarskim (według nomenklatury PZBad — system kontrolowany), który wyklucza odpadanie z turnieju. Każdy może zagrać maksymalnie w dwóch kategoriach (do wyboru singel, debel, mikst).

Dodatkowo komfortowi gry sprzyja podział na różne kategorie wedle poziomu gry. Mecze będą rozgrywane w trzech kategoriach:
- kategoria A — zawodnicy zaawansowani;
- kategoria B — średniozaawansowani;
- kategoria C — nowicjusze.

Koszt wyjazdu wynosi 50 funtów brytyjskich. Cena obejmuje:
- 2 dni gry;
- wyżywienie: 2 śniadania, 2 lunche, 2 kolacje;
- uroczystą kolację w sobotę i specjalną imprezę w Amsterdamie;
- 3 imprezy towarzyskie.

W przeciwieństwie do innych turniejów ISBT, uczestnicy spotkania nie mają zapewnionego noclegu w hali turniejowej — zakwaterowanie należy zabezpieczyć we własnym zakresie.

Motywem przewodnim i patronem tegorocznego turnieju jest litera "O", druga z kolei litera słowa "Solibad".

Swój akces w turnieju można zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej ISBT London 2015 do 11 czerwca 2015 r. Zgłoszeń nie należy odkładać na ostatnią chwilę, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

ISBT London, 11-12 lipca 2015, London (Wielka Brytania). Zobacz również stronę internetową turnieju oraz profil ISBT London na facebooku.


pola

© BadmintonZone.pl | zaloguj