2022-01-16, Józefosław k. Warszawy
Pierwsza runda AMWiM w LAVO.
We wtorek 18 stycznia upływa termin zgłoszeń do pierwszego turnieju w ramach 24. edycji akademickich mistrzostw Warszawy i Mazowsza w badmintonie.

Zawody zostaną rozegrane systemem grupowo-pucharowym w hali LAVO w Józefosławiu.

Pierwszy rzut eliminacyjny (single i deble) zostanie rozegrany systemem grupowo-pucharowym w sobotę 22 stycznia 2022 (godz. 9-15). Udział jest bezpłatny, ale startować mogą wyłącznie członkowie Akademickiego Związku Sportowego (zgłoszeni przez swój klub uczelniany) o określonym w regulaminie statusie akademickim.

Więcej w komunikacie nr 1 i na stronie organizatora.

Harmonogram gier zostanie zamieszczony na stronie organizatora (poinformuje też o tym BadmintonZone.pl) w piątek 21 stycznia.

BadmintonZone.pl jest patronem medialnym mistrzostw. Organizuje je AZS WarszawaRozgrywki są wspierane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miasto Stołeczne Warszawa.


XXIV Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w badmintonie, I rzut eliminacyjny w grze pojedynczej i podwójnej, 22 stycznia 2022, hala LAVO, Józefosław, ul. Geodetów 23 E. Zob. Komunikat nr 1. Regulamin techniczny. Regulamin ogólny. Strona organizatora.

jr

© BadmintonZone.pl | zaloguj