2020-11-15, Warszawa
Z archiwów BadmintonZone - zdarzyło się 10 lat temu
SPORTOWCY AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI Z WIZYTĄ U WŁADZ UCZELNI

15.11.2010. W reprezentacyjnej Sali Złotej Pałacu Kazimierzowskiego odbyło się spotkanie władz Uniwersytetu Warszawskiego i delegata Zarządu Głównego Akademickiego Związku Sportowego z przedstawicielami AZS UW i Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UW.
Głos zabrali: Jej Magnificencja Rektor UW prof. Katarzyna Chałasińska-Macukow (na fot. druga z lewej), prorektor naszej uczelni, prof. Tadeusz Tomaszewski, sekretarz generalny Zarządu Głównego AZS Bartłomiej Korpak (na fot. pierwszy z lewej), prezes AZS UW prof. Alojzy Nowak, dyrektor SWFiS UW Barbara Wysoczańska i dyrektor AZS UW Włodzimierz Leśniewski.


Zebrani podsumowali sukcesy sportowe odniesione w poprzednim roku akademickim przez reprezentantów naszej uczelni, m.in. zwycięstwo w Akademickich Mistrzostwach Polski, tzn. pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej i klasyfikacji uniwersytetów. Oceniono także obecne warunki wspierania rozwoju sportu na UW i dalsze perspektywy. Część oficjalną zakończyło wręczenie odznaczeń.

Na zdjęciu 2. przedstawicielka naszej sekcji na spotkanie w Rektoracie — aktualna akademicka wicemistrzyni Warszawy i Mazowsza w badmintonie, w grze podwójnej, Agnieszka Pugacewicz (z lewej) i Natalia Sakowska, czołowa brydżystka AZS UW.

Fot. © Janusz Rudziński, BadmintonZone.pl (live)

jr

© BadmintonZone.pl | zaloguj