2020-10-11, Warszawa
Gratulacje dla zwycięzców z Torwaru
Firma Yonex  bardzo dziękuje wszystkim zawodnikom, którzy w niedzielę 11 października wzięli udział w turniejach na warszawskim Torwarze. Gratulujemy zwycięzcom!
Szczególne podziękowanie dla Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwa Sportu, bez którego wsparcia zorganizowanie tego turnieju nie było by możliwe.

Dziękujemy Organizatorowi — Fundacji Aktywni dla Polski. Dzięki zaangażowaniu zespołu Fundacji turniej został zorganizowany i wypromowany, zawodnicy mogli rywalizować na wspaniałym obiekcie na profesjonalnie przygotowanych kortach i walczyć o supernagrody!

Dziękujemy bardzo naszym zawodnikom i trenerom: Przemek Wacha, Jan Rudziński, Joanna Podedworny, Paweł Śmiłowski zaangażowali się w promocję i mecze pokazowe.

Sędzia Główny, Marek Krawczyk wraz zespołem sędziów poprowadzili całe wydarzenie szybko i sprawnie, gratulacje i podziękowania!

Zmagania zawodników można było śledzić na kanale Badminton Polska, dziękujemy Rafałowi za profesjonalnie przygotowanie relacji!

Dzięki sprawnej pracy zespołu Marka Rosy i członków klubu WWL zawodnicy mogli rywalizować na profesjonalnie przygotowanych kortach. Bardzo dziękujemy.

Mamy nadzieję, że podobny turniej zorganizujemy w przyszłym roku, a firma Yonex zostanie partnerem techniczno-sportowym! Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnym turnieju.

Badmintonowy Maraton Yonex 2020. 11 października 2020. Warszawa. Hala Torwar. Strona organizatora.

Materiał promocyjny Partnera

© BadmintonZone.pl | zaloguj