2020-02-07, Utrecht
Otwarty turniej studencki w Utrechcie
Zbliża się turniej ISBT Utrecht 2020. To już 13. edycja corocznego międzynarodowego akademickiego turnieju badmintona w Utrechcie. W weekend, począwszy od piątku 27 marca 2020 r. można zagrać w badmintona przez dwa dni, dobrze się bawiąc, spotykając wiele różnych osób z różnych krajów. Tegoroczne hasło brzmi: Wszędzie na świecie masz okazję grać w badmintona z przyjaciółmi, których spotykasz.

ISBT Utrecht 2020 rozpoczyna się wieczorem w piątek 27 marca i potrwa do wieczora w niedzielę 29 marca 2020. Gry odbywają się w sobotę i niedzielę od 9 do późnego popołudnia. Jesteś zaproszony na spotkanie integracyjne uczestników od godz. 21 w piątek wieczorem. Dla tych, którzy przybędą w sobotę, rejestracja będzie czynna od 8 do 8.30.

Rozgrywki odbędą się w centrum sportowym Olympos w Utrechcie, gdzie można również nocować, jeśli weźmiesz własny sprzęt do spania. Integracyjna, wielonarodowościowa kolacja i party w sobotni wieczór są umiejscowione w centrum Utrechtu. Organizatorzy turnieju zapewnią transport na trasie do centrum miasta i z powrotem. W niedzielny wieczór można dołączyć na kolejny posiłek w Olympos za dodatkową niewielką opłatą.

Zwykła cena za uczestnictwo wynosi 50 euro. Obejmuje to bezpłatne miejsce noclegowe od piątku do niedzieli wieczorem, kolację w sobotę i imprezę w sobotę wieczorem. Osoby płacące po 18 marca zostaną obciążone dodatkową opłatą w wysokości 5 euro (łącznie wyniesie 55 euro). Uwaga: ważna jest tutaj data płatności, a nie data rejestracji. Rejestracja jest możliwa na: www.isbtutrecht.nl/registration.

Zgodnie z tegorocznym hasłem turnieju możesz się przebrać np. za polskiego farmera, najlepszego chińskiego gracza w badmintona lub norweskiego wikinga. Fantazja nie ma granic! Uczestnicy ISBT będą reprezentować wszystkich graczy w badmintona na całym świecie!

W piątek i sobotę wieczorem podczas turnieju można spać w centrum sportowym. To jest bezpłatne. Jedyne, co trzeba zrobić, to zabrać ze sobą własny sprzęt do spania.

Pytania należy wysyłać na adres mejlowy: isbt@SBHelios.nl.

Międzynarodowy akademicki turniej badmintona w Utrechcie. International Student Badminton Tournament ISBT Utrecht 2020. 27-29 marca 2020. Utrecht (Holandia). Sports center Olympos, Uppsalalaan 3. Facebook. Internetowa strona turnieju.

jr

© BadmintonZone.pl | zaloguj