2019-11-01
Z archiwów BadmintonZone - zdarzyło się 10 lat temu
ŁOGOSZ KOŃCZY KARIERĘ DEBLOWĄ

1.11.2009. Prawdopodobnie na najbliższych IO zabraknie polskich reprezentantów w grze podwójnej mężczyzn, bowiem od przyszłego roku przestanie istnieć nasz najlepszy, eksportowy debel Michał Łogosz / Robert Mateusiak.
Jak donosi "Gazeta Współczesna", Łogosz tylko do końca tego roku będzie występował w deblu z Mateusiakiem. Jest jednak szansa na to, że zobaczymy Michała Łogosza na tej najważniejszej dla sportowców imprezie, bowiem o przepustkę do igrzysk w Londynie Łogosz zamierza walczyć w duecie z Olgą Konon. Miejmy nadzieję, że nowo utworzona para (fot.) nie spotka się z trudnościami, jakie swego czasu były udziałem Nadii Kostiuczyk i Kamili Augustyn.

Przypomnijmy, Kostiuczyk uniemożliwiono w ostatniej chwili start w IO w 2004 r. Białoruś wykorzystała wówczas przepis pozwalający zablokować start swojej byłej zawodniczki, nie wyrażając zgody na skrócenie karencji. Obecnie Konon może się wylegitymować jedynie kartą stałego pobytu, jednak — jak podaje podlaski dziennik — uzyskanie paszportu powinno być jedynie kwestią czasu, ponieważ dziadek badmintonistki jest Polakiem.

Fot. © BadmintonPhoto.com (archiwum)

pola

© BadmintonZone.pl | zaloguj