2019-04-04, Warszawa-Bemowo
Miksistki i miksiści na starcie
Opublikowano wyniki losowania i plan gier trzeciego rzutu 21. Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w badmintonie.
Studenci i pracownicy naukowi stołecznych uczelni zagrają w sobotę 6 kwietnia 2019 r. w hali Wojskowej Akademii Technicznej przy ul. Kartezjusza 1 w Warszawie. Turniej zakończy definitywnie rywalizację drużynową uczelni (wśród mężczyzn prowadzi WAT przed Vistulą i Politechniką Warszawską; w klasyfikacji pań — WAT przed SGGW i UW), a najlepsze miksty otrzymają medale.

Zawody będą rozgrywane systemem grupowo-pucharowym. O medale będą walczyć w drugiej fazie zwycięzcy grup. Pozostali zagrają o dalsze lokaty ze swoimi odpowiednikami z innych grup eliminacyjnych.

Zob. wyniki losowania i plan gier w serwisie tournamentsoftware.com.

A ostatnim turniejem AMWiM w tym sezonie będą finały indywidualne w niedzielę 11 maja: zob. klasyfikację kobiet i mężczyzn po dwóch rzutach eliminacyjnych. Kolorem zielonym oznaczono nazwiska zawodniczek i zawodników uprawnionych do startu w finałach indywidualnych z listy zasadniczej (pozostałe osoby, które startowały w tym sezonie w danej grze, mogą się zgłaszać na listę rezerwową).

BadmintonZone.pl jest patronem medialnym mistrzostw. Organizuje je AZS Warszawa, a wspierają: m.st. Warszawa, ministerstwo sportu i turystyki, województwo mazowieckie oraz Wojskowa Akademia Techniczna.

Zob. też:
Totalne zwycięstwo WAT w finałach na Bemowie.
Sobota na warszawskim Bemowie.
Czy SGGW i WAT utrzymają prowadzenie?
Studenckie rakietki w stolicy.
21. sezon studentów Mazowsza.

XXI Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w badmintonie, III rzut — turniej w grze mieszanej, 6 kwietnia 2019, hala sportowa Wojskowej Akademii Technicznej, Warszawa, ul. Kartezjusza 1. Regulamin techniczny (PDF). Regulamin ogólny (PDF). Strona organizatora. Zob. wyniki losowania i plan gier w serwisie tournamentsoftware.com.

jr

© BadmintonZone.pl | zaloguj