2014-05-31, Zielonka
Mistrzostwa seniorów tuż tuż
W najbliższy weekend (7-8 czerwca) w podwarszawskiej Zielonce odbędą się 35. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Badmintonie. Badmintonowa impreza tej rangi gościć będzie w miejscowym Ośrodku Sportu i Kultury po raz pierwszy.Podczas mistrzostw wyłonieni zostaną mistrzowie Polski w kilkunastu kategoriach wiekowych, a także powołana zostanie ekipa narodowa na wrześniowe Mistrzostwa Europy Seniorów w Badmintonie.

Badmintoniści, którzy chcą wziąć udział w zawodach, muszą spełnić następujące warunki:
- ukończony 25. r.ż. (kobiety) lub 30. r.ż. (mężczyźni),
- aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad (polskie obywatelstwo),
- opłacenie wpisowego: 40 zł za grę pojedynczą, 30 zł za grę podwójną,
- pisemne oświadczenia uczestnika o zdolności do gry,
- posiadania sprzętu do gry, w tym lotek.

Zgłoszenia należy przesłać w formie pisemnej najpóźniej do 4 czerwca 2014 do godz. 20.00 na adres mailowy sędziego głównego: leszekrorat@neostrada.pl lub on-line przez witrynę tournamentsoftware. Sprawdź, kto wciąż poszukuje partnera na IMPS 2014.

Mistrzostwa zostaną rozegrane systemem grupowo-pucharowym trójkowym, we wszystkich grach, w każdej grupie wiekowej przy minimalnej liczbie 3 uczestników; zawodnik może brać udział maksymalnie w dwóch grach różnego rodzaju.

Początek gier w sobotę o godz. 9.00. Przewidywany termin zakończenia: niedziela ok. godz. 17.00.

Na sobotę zaplanowano wieczorek integracyjny w Hotelu u Pietrzaków (40 zł/os.). Zgłoszenia na wieczorek, a także zapotrzebowanie na sobotni/niedzielny obiad (20 zł) przyjmowane są do 4 czerwca 2014 za pośrednictwem maila: marek.rosa@onet.eu.

Przy rezerwacji noclegów we wskazanych przez organizatora hotelach (Hotel u Pietrzaków, Hotel Trylogia, Evotel) należy podawać, z uwagi na specjalnie wynegocjowane ceny, hasło "Mistrzostwa Polski w Badmintonie".

Organizatorem mistrzostw jest WWL Badminton Club. W sprawach organizacyjnych należy się zgłaszać do Marka Rosy — mail: marek.rosa@onet.eu lub tel.: 601 812 658.

Patronat medialny nad imprezą objęło BadmintonZone.

35. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Badmintonie, 7-8 czerwca 2014, Hala OKiS, ul. Łukasińskiego 1/3, Zielonka. Zobacz IMPS na facebookupełen komunikat mistrzostw (format .doc), a także zgłoszenia zawodników w poszczególnych kategoriach.

pola

© BadmintonZone.pl | zaloguj