2019-09-09, Warszawa-Wesoła
Zagłosuj na Badmintonową Wesołą
Głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego 2020

Budżet Obywatelski to specjalna inicjatywa, w ramach której mieszkańcy Warszawy mogą sami zadecydować, na co zostaną przeznaczone fundusze stolicy. Dzięki temu społeczność warszawiaków może się ze sobą integrować podczas wspólnych aktywności.
W dzielnicy Wesoła od 2016  r. dużym zainteresowaniem cieszą się darmowe zajęcia badmintona. Każdy może przyjść na trening niezależnie od wieku oraz stopnia zaawansowania. Trenerzy również cieszą się na widok osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z badmintonem. Celem nadrzędnym projektu jest integracja społeczności lokalnej poprzez edukację sportową dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. W poprzednich edycjach projekt okazał się sukcesem, bowiem w hali pojawiło się przeszło 500 osób.

W tym roku mieszkańcy Warszawy ponownie mogą oddać swój głos na badmintona. Projekt Badmintonowa Wesoła 2020 czeka na głosy do 23 września br. a wyniki zostaną ogłoszone 3 października.  Do głosowania uprawniony jest każdy mieszkaniec Warszawy! Głosy można również oddawać za swoje dzieci, a te które ukończyły 13 lat mogą zrobić to samodzielnie.
Link do głosowania: TUTAJ.

Po wejściu w link należy wybrać "projekt dzielnicowy", a następnie wybrać dzielnicę Wesoła i wyszukać 1587-Badmintonowa Wesoła 2020.
                                                                                                           
                                                                                                                                   

Projektodawcy

© BadmintonZone.pl | zaloguj