2019-01-08, Warszawa
"Hard core" - dekada wystarczy
Internetowa strona Polskiego Związku Badmintona przyniosła informację o rozwiązaniu (za porozumieniem stron) 20 grudnia 2018 roku umowy o pracę z p.o. kierownikiem wyszkolenia Adamem Bieleniewiczem (fot.).

Czytamy, że Zarząd Polskiego Związku Badmintona pragnie serdecznie podziękować za wkład i wysiłek włożony w rozwój polskiego badmintona. Pragniemy wyrazić słowa uznania za zaangażowanie i wiele lat współpracy, jednocześnie życząc dalszych sukcesów i wszelkiej pomyślności.

W istocie Bieleniewicz stanowił pozytywny ewenement w mało stabilnej ostatniej dekadzie dziejów PZBad, wytrzymując tak długo (prawie 10 lat) jako jeden z kluczowych pracowników biura związku. Został zatrudniony w 2009 roku, kiedy prezesem był Michał Mirowski, a sekretarzem generalnym Bohdan Włostowski. Podczas dużej rotacji na sąsiednich stanowiskach i występowania częstych wakatów Bieleniewicz trwał jako trwały rdzeń — po angielsku można by rzec: hard core — biura PZBad targanego chwiejną sytuacją organizacji pogrążonej w długach i konfliktach.

Fot. © Janusz Rudziński, BadmintonZone.pl (archiwum)

jr

© BadmintonZone.pl | zaloguj