2018-11-28
Prezes Szargiej odpowie prezesowi Zawadce
Redakcja BadmintonZone.pl otrzymała od prezesa Podlaskiego Okręgowego Związku Badmintona Lecha Szargieja (na fot. z lewej) Zapowiedź złożenia oświadczenia podczas Nadzwyczajnego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Badmintona 1.12.2018 r. w siedzibie PKOl w Warszawie.

Prezes Szargiej pisze:

Czy istnieje konieczność odpowiedzi na insynuacje Pana dr Marka Zawadki zawarte tylko i aż w 3 częściach wywiadu opublikowanych na stronie internetowej PZBad?

Zdecydowanie tak, ale godnymi odbiorcami powinni być Delegaci, którym zależy na przywróceniu normalności w polskim badmintonie. Mam nadzieję, że Delegaci 1 grudnia 2018 roku uwolnią Pana dr Marka Zawadkę od zaszczytu bycia prezesem Polskiego Związku Badmintona. Mam też nadzieję, że Delegaci swoim mandatem uruchomią szansę na dobrą współpracę z potencjalnymi sponsorami, a przede wszystkim dotychczasowym i jedynym sponsorem Związku, czyli z Ministerstwem Sportu i Turystyki w Warszawie.

Bardzo liczę na nową i zdecydowanie zgodną z interesami Delegatów jakość
pracy nowych władz Związku.


Tyle na razie prezes Szargiej.

Wspomniany przez prezesa Szargieja wywiad udzielony przez prezesa PZBad Marka Zawadkę jest zatytułowany Trochę pachnie Kafką. Podajemy linki na poszczególne części wywiadu zamieszczonego przez Badminton TV Polska: Część I. Część II. Część III.

Dodajmy, że sprawa nadzwyczajnego zjazdu obfituje w zaskakujące zwroty akcji i była przedmiotem takich publikacji na BadmintonZone.pl jak:
Prezes Szargiej, prezes Zawadka i ministerstwo
.
"Zapobiec szerzeniu nieprawdziwych pogłosek".
Rosyjski wariant czy ruletka?
Karkołomna wolta zarządu PZBad.
List z podziękowaniem prezesa Lecha Szargieja.
Nadzwyczajny Zjazd Delegatów — weryfikująco-wyborczy.
Urodzaj zjazdowy, ale brak delegatów.
Razem uratujmy polski badminton?
List otwarty, odpowiedź zarządu i zapowiedź zjazdu.
List otwarty Lecha Szargieja: Czy da się uratować PZBad?

Fot. © Janusz Rudziński, BadmintonZone.pl (archiwum)


jr

© BadmintonZone.pl | zaloguj