2018-11-05, Suwałki
Jesienne suwalskie lotki amatorów
W Suwałkach zostanie rozegrany 17 listopada 2018 r. V Międzynarodowy Jesienny Turniej Badmintona Amatorów.
Zawody objął honorowym patronatem prezydent miasta.

Przewidziano następujące kategorie:
singel mężczyzn kat. A
singel mężczyzn kat. B
singel mężczyzn kat. C
singel mężczyzn 50+
singel kobiet
debel mężczyzn kat. A
debel mężczyzn kat. B
debel mężczyzn kat. C
debel kobiet kat. A
mikst kat. A
mikst kat. B.

Zawodnik/zawodniczka może grać w dwóch różnych grach. Nie można łączyć singla mężczyzn kat. A, B i C. Warunkiem rozegrania ww. gier jest zgłoszenie się 5 zawodników/zawodniczek lub 3 par do każdej z kategorii. W przypadku gdy w kategorii singla kat. A, B lub C nie będzie minimum 5 zgłoszonych osób, kategorie zostaną połączone.

Termin zgłoszeń upływa 12.11.2018 (poniedziałek). Zgłoszenia należy nadsyłać e-mailem na adres: aktywnisuwalczanie@gmail.com.

System rozgrywek zostanie ustalony przez organizatora po zamknięciu listy zgłoszeń i będzie zapewniał zawodnikowi rozegranie minimum trzech gier w każdej kategorii do której został zgłoszony; mecze do 2 wygranych setów do 21 punktów w secie.
Lotki dostarczają uczestnicy.
   
Opłata startowa wynosi 25 zł za start w każdej kategorii, w której zawodnik będzie grał na turnieju. Opłaty startowej należy dokonać do godz 9 w trakcie turnieju u organizatora.
   
W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają m.in.: prawo do gry, ubezpieczenie, napoje, ciasta, kawę, herbatę, wsparcie medyczne.
   
Zdobywcy pierwszych miejsc w każdej kategorii otrzymują pamiątkowe trofea i medale. Zdobywcy miejsc 1-3 otrzymują medale i dyplomy, a w trakcie turnieju odbędzie się losowanie upominków wśród startujących.

Podczas trwania turnieju z kortu centralnego zostanie przeprowadzona bezpośrednia transmisja (na żywo) na: http://www.tvs24.pl.
Istnieje możliwość zamówienia ciepłego posiłku z dowozem na halę – koszt 15 zł, opłata w dniu zawodów do godz. 9.30.
Istnieje możliwość nabycia okazjonalnej koszulki z grafiką imprezy V Jesiennego Międzynarodowego Turnieju Badmintona, koszt 40 zł. Zamówienia na koszulki (rozmiary: S, M, L, XL. XXL) będą przyjmowane tylko do 8 listopada br. pod adresem e-mail: aktywnisuwalczanie@gmail.com lub bogdanpieklik@wp.pl.
   
Sędzia główny: Jerzy Szuliński senior; zastępca: Grzegorz Chodkiewicz. Turniej rozgrywany będzie zgodnie z przepisami Polskiego Związku Badminton.

Więcej informacji w komunikacie zawodów.

V Międzynarodowy Jesienny Turniej Badmintona Amatorów. 17 listopada 2018. Suwałki, ul. Mickiewicza 3, hala sportowa przy I LO im. Marii Konopnickiej. Zob. komunikat i regulamin zawodów.

Mat. organizatora, jr

© BadmintonZone.pl | zaloguj