2018-10-27, Warszawa-Wesoła
Czesko-polski przekładaniec festiwalowy
Od piątku trwają rozgrywki w ramach XV Warszawskiego Otwartego Festiwalu Badmintona. W sobotę, począwszy od spotkań pierwszej rundy grupowej singla juniorów, dojdzie do quasi-meczu drużynowego Polska — Czechy.
Na osiem meczów o godz. 10 aż siedem będzie pojedynkami polsko-czeskimi. W dodatku tak się składa, że w czterech pojedynkach zagrają  miejscowi, czyli reprezentanci metropolii warszawskiej.  Są oni juniorami wysoko notowanymi także w rankingu krajowym, a na tym turnieju rozstawianymi począwszy od nr. 3: Aleksander Dzwonnik z ŚKBad. Harcownik Warszawa, Adrian Koc z WWL Marki, Łukasz Zwierzchowski i Hubert Zaniewski z UKSB Milenium Warszawa.

Mecze dwóch pierwszych odbędą się na kortach TV, czyli nr 1 i 2. A bezpośrednia relacja na żywo z meczów turniejowych na tych kortach trwa od piątkowego popołudnia i będzie kontynuowana przez całą sobotę aż do niedzielnych finałów. Do oglądania jest na kanale YouTube "Badminton Polska": XV GP International — Warszawski Otwarty Festiwal.Badmintona.

BadmintonZone.pl jest patronem medialnym festiwalu.

Zob. też Czy Czesi wezmą rewanż w Warszawie?

XV Warszawski Otwarty Festiwal Badmintona. 26-28 października 2018. Warszawa-Wesoła. Hala główna: SP 385 Warszawa-Wesoła, ul. Klimatyczna 1. Hala druga: SP 172 Warszawa-Wesoła, ul. Brata Alberta 46. Juniorzy (U19), kat. VI PZBad; młodzicy (U15), kat. VIII — ranga Grand Prix. Juniorzy młodsi (U17), kat. VIII — ranga OT. Wartość nagród rzeczowych i trofeów ok. 7 tys. zł. Wyniki w serwisie tournamentsoftware.com.

jr, mat. organizatora

© BadmintonZone.pl | zaloguj