2018-10-05, Zakopane
PKN ORLEN Partnerem Głównym NDB
Z ogromną radością informujemy, iż PKN ORLEN został Partnerem Głównym tegorocznej edycji Narodowych Dni Badmintona.
To kolejna spółka Skarbu Państwa, która wspiera nasze wydarzenie i umożliwia wejście na wyższy poziom organizacyjny w realizacji celu, którym jest celebrowanie stulecia Niepodległości Polski. Poza współpracą w zakresie samego wydarzenia, Grupa ORLEN wesprze również organizację turniejów amatorów i seniorów oraz dzieci i młodzieży z okazji 100-lecia Niepodległości.

PKN ORLEN to nowoczesny gracz na rynku paliw i energetyki, jest jedynym polskim przedsiębiorstwem, które znajduje się w zestawieniu 500 największych firm świata renomowanego magazynu Fortune. Grupa jest notowana na polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i zarządza największą siecią stacji benzynowych w Europie Środkowo-Wschodniej. PKN ORLEN jest również największym przemysłowym producentem energii elektrycznej o mocach na poziomie 1,9 GWe, zaś w obszarze wydobycia dysponuje własną bazą zasobów ropy i gazu w Polsce i Kanadzie.

Narodowe Dni Badmintona są największym wydarzeniem badmintonowym odbywającym się w 2018 roku w Polsce. Patronatem Honorowym objął je Prezydent RP, pan Andrzej Duda. Zostały one również wyróżnione logotypem Niepodległa. Oznacza to, że NDB 2018 są elementem oficjalnych obchodów stulecia Niepodległości Polski. Wydarzenie odbywa się w dniach 9-14 października w czterech obiektach sportowych Zakopanego.


- Serdecznie dziękuję w imieniu Fundacji Narodowy Badminton Grupie ORLEN  za wsparcie udzielone naszej inicjatywie. Jestem szczęśliwy, że nasza praca u podstaw zyskuje coraz więcej uznania nie tylko wśród beneficjentów naszych działań, ale również wśród przedstawicieli przedsiębiorstw, dla których kapitał ludzki jest największą wartością. Credo PKN Orlen – „Napędzamy przyszłość”, jest bliskie również naszym działaniom. Poprzez organizację takich wydarzeń jak NDB chcemy napędzać przyszłość polskiego badmintona. Dzięki współpracy z PKN ORLEN możemy to robić – mówi Marek Krajewski, prezes Fundacji Narodowy Badminton.

- Jako wieloletni mecenas sportu chętnie koncentrujemy naszą uwagę również na inicjatywach, których celem jest upowszechnianie sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Narodowe Dni Badmintona pokazują jak istotne jest integrowanie wszystkich zawodników uprawiających dany sport. Liczymy na to, że Partnerstwo w ramach Narodowych Dni Badmintona oraz turniejów z okazji 100-lecia Niepodległości zachęci wszystkich Polaków do aktywności i zdrowego stylu życia – powiedziała Anna Ziobroń – Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów badmintona do odwiedzenia oraz aktywnego udziału w turniejach w ramach NDB. Zapisy do rozgrywek studentów, amatorów i seniorów są wciąż otwarte. Więcej informacji na stronie www.narodowybadminton.pl/NDB-2018 oraz pod adresem biuro@narodowybadminton.pl.

BadmintonZone.pl jest patronem medialnym Narodowych Dni Badmintona.

Narodowe Dni Badmintona 2018. 9-14 października 2018. Zakopane. Internetowa strona wydarzenia
.

Materiał partnera

© BadmintonZone.pl | zaloguj