2018-08-28, Zakopane
Amatorzy i seniorzy na kort!
Fundacja Narodowy Badminton zaprasza amatorów i seniorów badmintona do uczestnictwa w Narodowych Dniach Badmintona 2018. W Zakopanem w dniach 13-14 października odbędą się PGE Turniej Amatorów oraz PGE Turniej Seniorów.
Wsłuchując się w prośby przed zeszłoroczną edycją NDB, tym razem zmagania amatorów i seniorów odbędą się w weekend. Dodatkowo w sobotę 13 października zapraszamy wszystkich uczestników do Nosalowego Dworu, gdzie o 20 odbędzie się koncert muzyczny połączony z wydarzeniem integracyjnym oraz poczęstunkiem. Dla zawodników obu turniejów wstęp na koncert będzie bezpłatny.
Dodatkowo Fundacja dysponuje pulą noclegów dla uczestników w atrakcyjnych cenach 45 złotych za dobę ze śniadaniem (płatne bezpośrednio w pensjonatach).

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych komunikatach startowych. Dodatkowych informacji Fundacja udziela również pod adresem biuro@narodowybadminton.pl.

Narodowe Dni Badmintona 2018. 9-14 października 2018. Zakopane. Internetowa strona wydarzenia. Komunikat Turnieju Seniorów (PDF).
Komunikat Turnieju Amatorów (PDF).

Materiał partnera

© BadmintonZone.pl | zaloguj