2018-07-28
Wysokoprocentowy sponsor "last minute"
Światowa Federacja Badmintona (BWF) do ostatniej chwili starała się pozyskiwać kolejnych sponsorów na nadchodzące indywidualne mistrzostwa świata.
Dopiero co ogłosiła, że Laymau to oficjalny trunek wysokoprocentowy TOTAL BWF World Championships 2018.

Na czwartkowej uroczystości podpisania umowy dyrektor BWF ds. handlowych i komunikacji Owen Leed ogłosił, że chińska marka została partnerem prestiżowego turnieju, który zostanie rozegrany w Nankinie (Chiny) od 30 lipca do 5 sierpnia 2018 roku.

- Nie wątpię, że obecność Laymau ożywi mistrzostwa! — zadeklarował Leed, odnosząc się do kontraktu wynegocjowanego przez agencję Infront mającą w BWF wyłączność na pośrednictwo w sprawach mediów i marketingu. — Mistrzostwa świata przyciągają elitę naszej dyscypliny sportu, a fakt, że Laymau wybrało na sprzymierzeńca swojego produktu imprezę takiego kalibru wysyła mocny komunikat, zwłaszcza w kraju, który żyje i oddycha badmintonem.

Wymieniając liczne topowe imprezy organizowane w tym roku w Chinach, oficjel BWF zwrócił uwagę na znaczenie tego kraju jako badmintonowego rynku, gdyż jest to preferowana dyscyplina sportu Chińczyków, z których wielu uprawia ją na co dzień.

W swoim oświadczeniu dla prasy Laymau, wytwarzająca tradycyjne chińskie napoje wysokoprocentowe od 1941 roku, zwróciła uwagę, że sponsorowanie przez firmę TOTAL BWF World Championships 2018 podkreśla jej zainteresowanie w popularyzacji i promocji badmintona jako części gwałtownego wzrostu przemysłu sportowego w ostatnich latach, z coraz większą liczbą imprez odbywających się w Chinach.

Wśród oficjeli uczestniczących w uroczystości byli: były wiceprezes BWF ds. Azji Liu Fengyan, dyrektor sprzedaży Infront China Olivier Ceccaldi, dyrektor ds. pośrednictwa sponsoringu Infront Pan-Asia Torrey Jay Dorsey, naczelny dyrektor Kweichow Laymau Su Mengjue i zastępca naczelnego dyrektora Kweichow Laymau Zhu Shulin.

Fot. 1. Dyrektor BWF ds. handlowych i komunikacji Owen Leed (z lewej) i naczelny dyrektor Kweichow Laymau Su Mengjue podpisują umowę o partnerstwie.

Fot. 2. Dyrektor BWF ds. handlowych i komunikacji Owen Leed przemawia do gości na uroczystości podpisania umowy.

Fot. © Badminton World Federation — BWF (live)

BWF, jr

© BadmintonZone.pl | zaloguj