2018-01-11, Kuala Lumpur
BWF zaprezentowała nowy portal
Nowa strona internetowa prezentuje imprezy światowego cyklu HSBC BWF World Tour, zaczynając od turnieju w Tajlandii, a kończąc na wielkim finale w Kantonie (Guangzhou, Chiny).
Cykl został okrzyknięty wyścigiem do Kantonu, a finał światowego cyklu HSBC BWF jest wymarzonym celem dla wszystkich zawodników.

Światowa Federacja Badmintona (BWF) opracowała nową stronę, by dostarczyć interesujące wiadomości, turniejowe wyniki zawodników zabiegających o udział w ostatecznej rozgrywce w grudniu.

Na stronie rozmaite odnośniki oferują szczegółowe informacje o wydarzeniach cyklu. Kalendarz (Calendar) prezentuje chronologię 26 turniejów tworzących światowy cykl BWF. W dziale Ranking (Ranking) można sprawdzić, które miejsce zajmuje nasz ulubiony zawodnik. Ranking jest aktualizowany po każdym turnieju, wliczając w to również jedenaście wydarzeń BWF Tour Super 100. Sekcja Na żywo (Live) przedstawia wyniki trwających imprez cyklu, natomiast dział  Niusy (News) oferuje artykuły oraz zdjęcia z turniejów. Tymczasem Cykl (Tour) prowadzi po ogólnoświatowych „seriach” oraz najważniejszych zakończonych, bieżących i przyszłych wydarzeniach.

Mamy nadzieję, że kibice będą korzystać z przyjemnością z nowej strony, która jest stworzonay, by prezentować najświeższe informacje i sprawić, by można było łatwo śledzić cykl HSBC BWF oraz oczywiście wyścig HSBC do Kantonu — powiedział sekretarz generalny BWF Thomas Lund. I dodał: – Strona należy do sieci naszych stron, jednak jest ona ściśle poświęcona cyklowi oraz wszystkim powiązanym z nim wydarzeniom. To jest główne miejsce przeznaczone dla cyklu i dlatego przewidujemy, że stanie się ona bardzo popularna, jako że jesteśmy bliżej kibiców w tej nowej i ekscytującej erze badmintona.

Zob. też Nowy bankowy mecenas światowego badmintona.

Źródło ilustracji: http://bwfworldtour.com

za, BWF

© BadmintonZone.pl | zaloguj