2017-12-03, Warszawa-Bemowo
AMWiM w albumie i telewizji
Tydzień temu w hali Wojskowej Akademii Technicznej przy ul. Kartezjusza 1 w Warszawie rozegrano 1. rzut eliminacyjny XX Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w badmintonie.

Album zdjęć z zawodów można obejrzeć na FB Badzine Poland, a migawkę telewizyjną — w serwisie TVP 3 Warszawa (zob. od 03:50 Wiadomości Sportowych z 30.11.2017).

Na fot. zdobywca drugiego miejsca w singlu Marcin Ciok (Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie).

Wiosną zostaną jeszcze rozegrane w ramach 20. edycji mistrzostw: II rzut eliminacyjny, III rzut (turniej mikstowy) oraz finały indywidualne w singlu i deblu (łącznie trzy turnieje).

BadmintonZone.pl jest patronem medialnym mistrzostw. Organizuje je AZS Warszawa, a wspierają m.st. Warszawa, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Sponsorem jubileuszowej, 20. edycji jest Victor.
Jubileuszowa edycja AMWiM.

XX Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w badmintonie, I rzut eliminacyjny w grze pojedynczej i podwójnej, 26 listopada 2017, hala sportowa Wojskowej Akademii Technicznej, Warszawa, ul. Kartezjusza 1. Zob. komunikat nr 1 (PDF). Regulamin techniczny (PDF). Regulamin ogólny (PDF). Strona organizatora. Wyniki I rzutu w serwisie tournamentsoftware.com. Klasyfikacja mężczyzn po I rzucie. Klasyfikacja kobiet po I rzucie.

Fot. © Janusz Rudziński, BadmintonZone.pl

jr

© BadmintonZone.pl | zaloguj