2017-05-17, Białystok
Młodzicy w młodej hali
130 zawodników z całego kraju od piątku walczyć będzie o medale mistrzostw Polski młodzików młodszych w Białymstoku.
W nowej hali białostockiego Centrum Badmintona UKS Hubal wystąpią zawodnicy w wieku do 13 lat.

W najbliższy piątek (19 maja) w Białymstoku rozpoczną się Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w Badmintonie. W imprezie, którą organizuje Klub Sportowy Białystok weźmie udział ponad 160 zawodników, trenerów i sędziów. Turniej, który potrwa do niedzieli rozegrany zostanie w hali Centrum Badmintona na białostockich Pietraszach.

Organizatorem zawodów jest KS Białystok, który przy współudziale UKS Hubal Białystok, Polskiego Związku Badmintona i firmy Sportlen po raz kolejny zaprasza na badmintonowe emocje do Białegostoku. Głównymi partnerami wydarzenia są marka Wschodzący Białystok i Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Impreza zyskała wsparcie ze środków Urzędu Miasta Białystok i Urzędu Marszałkowskiego.

Pula nagród rzeczowych dla zawodników wynosi ponad osiem tysięcy złotych. Rywalizację w nowej hali białostockiego Centrum Badmintona będzie można śledzić na żywo, bowiem organizatorzy tradycyjnie zadbali o przekaz live z czterech kamer. Transmitowane będą mecze na wszystkich kortach przez trzy dni trwania zawodów. Relacja będzie dostępna od piątku na oficjalnej stronie mistrzostw.

Początek gier w piątek o godz. 10.

Program zawodów

Piątek, 19 maja 2017
godz. 9.30 — uroczyste otwarcie,
godz. 10.00 — początek gier eliminacyjnych.

Sobota, 20 maja 2017
godz. 10.00 — gry ćwierćfinałowe,
godz. 16.00 — gry półfinałowe.

Niedziela 21 maja 2017
godz. 10.00 — finały, po zakończeniu gier dekoracja.

Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w Badmintonie. 19-21 maja 2017. Białystok. Hala Centrum Badmintona, ul. Pietrasze. Losowanie w serwisie tournamentsoftware.com.

mat. org., jr

© BadmintonZone.pl | zaloguj