2017-04-18, Warszawa-Bemowo
Inauguracyjny turniej mikstowy (AMWiM)
We wtorek 18 kwietnia 2017 upływa termin zgłoszeń do rozgrywanego po raz pierwszy w dziejach turnieju gier mieszanych w ramach akademickich mistrzostw Warszawy i Mazowsza w badmintonie. Do tej pory mistrzostwa obejmowały wyłącznie pozostałe gry (single mężczyzn, single kobiet, deble mężczyzn, deble kobiet).
Zawody wyłonią najlepsze akademickie miksty regionu i zakończą rywalizację drużynową warszawskich uczelni w ramach mistrzostw.

Miejscem zawodów będzie hala sportowa Wojskowej Akademii Technicznej przy ul. Kartezjusza 1 (Warszawa-Bemowo).

Klub Uczelniany AZS dokonuje zgłoszenia zawodników poprzez elektroniczny system zgłoszeń E-madzia.

Zgłoszenie ostateczne z systemu E-madzia oraz dokumenty zgłoszonych osób (weryfikacja dokumentów nie dotyczy jednak osób zweryfikowanych już do pierwszych i drugich zawodów) należy dostarczyć do Biura AZS Warszawa, ul. Szpitalna 5/19 najpóźniej do środy 19 kwietnia do godz. 17. Obowiązują: ważna legitymacja AZS bądź ISIC-AZS oraz Certyfikat Przynależności Akademickiej. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są dostarczyć zgodę rodzica/ prawnego opiekuna zgodnie z załącznikiem nr 6 do regulaminu ogólnego AMP (dostępnego na stronie www.ampy.pl).

Losowanie zweryfikowanych par zostanie przeprowadzone w czwartek 20 kwietnia 2017 o godz. 17. Szczegółowe harmonogramy gier opublikowane zostaną najpóźniej 21 kwietnia 2017 na stronie AZS Warszawa.

Osobny turniej finałowy singla i debla odbędzie się natomiast 14 maja i nie będzie już mieć wpływu na współzawodnictwo drużynowe. Na fot. zwyciężczyni II rzutu eliminacyjnego w grze pojedynczej kobiet Emilia Korpus (Uniwersytet Warszawski).

Zob. na FB Badzine Poland album zdjęć z II rzutu eliminacyjnego (18 marca 2017).

Organizatorem mistrzostw jest Akademicki Związek Sportowy Warszawa,  przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki, Miasta Stołecznego Warszawy. Patron medialny: BadmintonZone.pl.

Zob. też:
Stołeczne uczelnie krok od finiszu mistrzostw.
Sobotni rozkład jazdy akademików.
E-madzia czeka na ostatnie zgłoszenia.
WAT i Politechnika na czele stawki.
Dominik, Kamil i Julia wodzili rej na Kartezjusza.
Zwycięstwa studenckich faworytów w Warszawie.

XIX Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza, III rzut — gry mieszane, 23 kwietnia 2017, hala sportowa Wojskowej Akademii Technicznej, Warszawa, ul. Kartezjusza 1. Zob. komunikat nr 3 (PDF). Strona organizatora. Wyniki I rzutu (PDF). Wyniki II rzutu (18.03.2017) w serwisie tournamentsoftware.com. Klasyfikacja mężczyzn po II rzucie (PDF).
Klasyfikacja kobiet po II rzucie (PDF). Wyniki fazy pucharowej (PDF).

Fot. © Janusz Rudziński, BadmintonZone.pl

jr

© BadmintonZone.pl | zaloguj